2. Sağlık Hizmetleri Sempozyumu Programı ilan edilmiştir

Sempozyum Programı için tıklayınız.

 

LİNKLERE (OTURUM ODALARINA) MİSAFİR SEÇENEĞİ İLE ADINIZI VE SOYADINIZI YAZARAK GİRİŞ YAPINIZ.

LİNKLER İÇİN TIKLAYINIZ. (Linkler programda da her oturum için ayrı ayrı yazılmıştır)

 

Değerli katılımcılar, Sempozyum Programımız ilan edilmiştir.

Programla ilgili olarak Sempozyum internet adresinde yer alan iletişim bilgileri üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Sunumlarınızı 4 Eylül 2020 tarihine kadar pdf formatında sayın oturum başkanlarına e-posta ile iletmeniz gerekmektedir.

Birçoğunuz, belki de hepiniz ilk defa bir çevrim içi (online) etkinlikte uzaktan sunum yapacaksınız veya kursa katılacaksınız. Bu konudaki heyecanınızı anlıyoruz. Ancak elektrik kesintisi, internet kopması ve internet hız düşmesi gibi olumsuzluklar yaşansa dahi lütfen telaşa kapılmayınız. Sunumlarınızı mutlaka yapabileceğiniz ve kursu takip edebileceğiniz tedbirleri aldık.

Sizlerden sayın oturum başkanlarının yönlendirmelerine uymanızı, sunum kurallarına riayet etmenizi ve çalışmalarınızı size ayrılan süreyi aşmayacak şekilde sunmanızı bekliyoruz.

Oturumlarınıza ait adobe connect linklerini programda göreceksiniz. Oluşabilecek muhtemel aksaklıklar nedeniyle bilgisayarlar dışında bir bağlantı (cep telefonu, tablet vb.) önerilmemektedir.

Değerli katılımcılar, içinden geçtiğimiz zorlu pandemi sürecinde gerçekleştirdiğimiz bu etkinliğe çalışmalarınızla güç kattınız.

Sempozyuma olan ilginizden ve katılımlarınızdan dolayı bir kez daha teşekkür ederiz.

5 Eylül’de görüşmek üzere…

 

Önemli Not:

Sempozyum ücreti ile ilgili hususlara Sempozyum internet adresinden ulaşılabilmektedir. Ücretli katılması gerekenlerden ödeme yapmayanlar için maalesef katılım belgesi düzenlenmesi ve çalışmalarının Bildiri Özetleri Kitabında basılması mümkün olmayacaktır.

Yayın Tarihi: 03/09/2020
Okunma Sayısı: 594